SHOWBIZ

Lulja e ‘Motrave Mustafa’ bëhet gati për dasmë, kaq e bukur po duket

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura në gjithë trojet shqiptare.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se është bërë gati për dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulja e ‘Motrave Mustafa’ bëhet gati për dasmë, kaq e bukur po duket Lulja e ‘Motrave Mustafa’ bëhet gati për dasmë, kaq e bukur po duketRating: 5.0
To Top