SHOWBIZ

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Lulja shihet me flokë të kuqe dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Lulja shihet me flokë të kuqe dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamjeRating: 5.0
To Top