SHOWBIZ

Lyrical Son tregohet një burrë i kujdesëshëm, me fjalë zemre për bashkëshorten

Lyrical Son me fjalë zeme për bashkëshorten në gjashtë vjetorin e martesës.

Lyrical Son shquhet si një prej reperëve më të dashur të skenës shqiptare.

Përveçse një rep-artisti, ai është edhe një bashkëshort dhe baba shembullor në familjen e tij.
Reperi, emri i vërtetë i të cilit është festim Arifi, bashkë e gruan e tij, Gresë, kanë kremtuar sot përvjetorin e gjashtë të martesës së tyre.

Me këtë rast, Lyrical Son publikoi në InstaStory një fotografi të tij dhe të bashkëshortes, në mbishkrimin e së cilës nuk i kurseu disa fjalë zemre për këtë përvjetor.

“Urime gjashtë vjet martesë zemër. Ishalla gjithmonë bashkë e me shëndet”, ka shkruar Arifi në InstaStory.

Dyshja më pas publikuan edhe një fotografi tjetër të përbashkët, ku shihet se gjashtë vjetorin e martesës kishin vendosur ta festonin në një darkë romantike.

Çifti përndryshe jetojnë së bashku në Prishtinë dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Loading...

Lyrical Son me fjalë zeme për bashkëshorten në gjashtë vjetorin e martesës.

Lyrical Son shquhet si një prej reperëve më të dashur të skenës shqiptare.

Përveçse një rep-artisti, ai është edhe një bashkëshort dhe baba shembullor në familjen e tij.
Reperi, emri i vërtetë i të cilit është festim Arifi, bashkë e gruan e tij, Gresë, kanë kremtuar sot përvjetorin e gjashtë të martesës së tyre.

Me këtë rast, Lyrical Son publikoi në InstaStory një fotografi të tij dhe të bashkëshortes, në mbishkrimin e së cilës nuk i kurseu disa fjalë zemre për këtë përvjetor.

“Urime gjashtë vjet martesë zemër. Ishalla gjithmonë bashkë e me shëndet”, ka shkruar Arifi në InstaStory.

Dyshja më pas publikuan edhe një fotografi tjetër të përbashkët, ku shihet se gjashtë vjetorin e martesës kishin vendosur ta festonin në një darkë romantike.

Çifti përndryshe jetojnë së bashku në Prishtinë dhe janë prindër të dy fëmijëve.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Lyrical Son tregohet një burrë i kujdesëshëm, me fjalë zemre për bashkëshorten Lyrical Son tregohet një burrë i kujdesëshëm, me fjalë zemre për bashkëshortenRating: 5.0
To Top