SHOWBIZ

Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një iamzhi ka treguar se di të jetë edhe një nuse e zonja dhe sot ka përgatitut petulla./ORAinfo/

Loading...

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo përmes një iamzhi ka treguar se di të jetë edhe një nuse e zonja dhe sot ka përgatitut petulla./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sot Marina bëhet një nuse e zonja, shikoni çka ka përgatitur sotRating: 5.0
To Top