SHOWBIZ

Marina dhe Geti lajmërohen nga pushimet, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani po vazhdojnë jetën bashkë në Tiranë, përcjell ORAinfo.

Çifti këtë kohë së fundi po i shijojnë pushimet në plazh.

E nga atje, Geti dhe Marina kanë ndarë me ndjekësit këtë foto ku shihen ata të përqafuar./ORAinfo/

Loading...

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani po vazhdojnë jetën bashkë në Tiranë, përcjell ORAinfo.

Çifti këtë kohë së fundi po i shijojnë pushimet në plazh.

E nga atje, Geti dhe Marina kanë ndarë me ndjekësit këtë foto ku shihen ata të përqafuar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina dhe Geti lajmërohen nga pushimet, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit Marina dhe Geti lajmërohen nga pushimet, ndajnë këtë moment intim me ndjekësitRating: 5.0
To Top