SHOWBIZ

Marina vishet në fustan të bardhë, por e gjithë vëmendja shkon te ky detaj

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të bardhë për të shkuar në emision.

Por grimi i saj është ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në fustan të bardhë për të shkuar në emision.

Por grimi i saj është ai që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina vishet në fustan të bardhë, por e gjithë vëmendja shkon te ky detaj Marina vishet në fustan të bardhë, por e gjithë vëmendja shkon te ky detajRating: 5.0
To Top