SHOWBIZ

Marina vishet në fustan të ngushtë, por nuk do të besoni sa ka kushtuar ai

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të ngushtë e i cili ka kushtuar hiç se 1,060 euro./ORAinfo/

Loading...

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur në një fustan të ngushtë e i cili ka kushtuar hiç se 1,060 euro./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina vishet në fustan të ngushtë, por nuk do të besoni sa ka kushtuar ai Marina vishet në fustan të ngushtë, por nuk do të besoni sa ka kushtuar aiRating: 5.0
To Top