SHOWBIZ

Marina vishet në komplete të zeza, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur në komplete të zeza.

E me këtë pamje, Marina lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

Loading...

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku shfaqet e veshur në komplete të zeza.

E me këtë pamje, Marina lë nën hije të gjitha./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Marina vishet në komplete të zeza, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamje Marina vishet në komplete të zeza, ‘sfidon’ të gjitha me këtë pamjeRating: 5.0
To Top