SHOWBIZ

Martohet aktori i njohur turk, sjell imazhe nga dasma

Aktori i njohur turk sjellë imazhe nga dasma.

Pas Baris Arduç dhe Songul Oden, një tjetër aktor i njohur turk është kurorëzuar në martesë.

Bëhet fjalë për aktorin Tuan Tunali i cili ka luajtur në serialin “Një puthje në errësirë” dhe gjithashtu në serialin “Molla e ndaluar”.

Aktori është kurorëzuar në martesë me modelen ruse Yana Mazanova.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktori përmes një postimi në rrjete sociale ku ka publikuar disa foto.

Në foto Tuan dhe Yana shfaqen të veshur nuse e dhëndër teksa pozojnë të dashuruar në shi.

Çifti mori urime të shumta nga kolegët e fansat.

Në vitin 2014 ai u kurorëzua në martesë me aktoren Hazal Filiz Kuçukkose, por çifti u ndanë më pas.

Tashmë duket se Tuan ka gjetur dashurinë e vërtetë tek modelja ruse.

Loading...

Aktori i njohur turk sjellë imazhe nga dasma.

Pas Baris Arduç dhe Songul Oden, një tjetër aktor i njohur turk është kurorëzuar në martesë.

Bëhet fjalë për aktorin Tuan Tunali i cili ka luajtur në serialin “Një puthje në errësirë” dhe gjithashtu në serialin “Molla e ndaluar”.

Aktori është kurorëzuar në martesë me modelen ruse Yana Mazanova.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktori përmes një postimi në rrjete sociale ku ka publikuar disa foto.

Në foto Tuan dhe Yana shfaqen të veshur nuse e dhëndër teksa pozojnë të dashuruar në shi.

Çifti mori urime të shumta nga kolegët e fansat.

Në vitin 2014 ai u kurorëzua në martesë me aktoren Hazal Filiz Kuçukkose, por çifti u ndanë më pas.

Tashmë duket se Tuan ka gjetur dashurinë e vërtetë tek modelja ruse.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Martohet aktori i njohur turk, sjell imazhe nga dasma Martohet aktori i njohur turk, sjell imazhe nga dasmaRating: 5.0
To Top