SPORT

Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip

Auto Draft
Loading...

E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen

Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i cili është i pa punë që prej largimit nga Juventusi nuk ka ndërment të rikthehet në detyrë të paktën këtë vit.

“Corriere dello Sport” shkruan ditën e sotme, se tekniku livornez ka konfirmuar se ky vit do të jetë pushim për të.

Ditët e fundit, kanë qarkulluar lajme se ekipe si Manchesr United, PSG apo Tottenhem po mendojnë për të marrë Allegrin në krye të stolit.

Ndërkohë që nuk përjashtohet dhe një rikthim te Milani.

Auto Draft

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekipRating: 5.0
To Top