SHOWBIZ

“Mbi dozë”- publikohet kënga e re nga Fifi dhe Blleki

Është publikuar kënga e re e Fifit dhe Blleki.

Kënga e quajtur “mbi dozë” është bashkëpunimi i parë i dyshes, përcjell ORAinfo.

Projekti i Fifit dhe Bllekit sapo ka dalë në Youtube dhe duket se po mirëpritet nga publiku.

E është padyshim pamja e Fifit ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...

Është publikuar kënga e re e Fifit dhe Blleki.

Kënga e quajtur “mbi dozë” është bashkëpunimi i parë i dyshes, përcjell ORAinfo.

Projekti i Fifit dhe Bllekit sapo ka dalë në Youtube dhe duket se po mirëpritet nga publiku.

E është padyshim pamja e Fifit ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Mbi dozë”- publikohet kënga e re nga Fifi dhe Blleki “Mbi dozë”- publikohet kënga e re nga Fifi dhe BllekiRating: 5.0
To Top