SHOWBIZ

Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

E në kohën e karantinës, Lulja ka vendosur që të kthehet në kohë.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje. /ORAinfo/

Loading...

Luljeta Përgjegjaj u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Medës.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj dhe bukurinë që e rrezaton në pothuajse çdo imazh që e publikon, shkruan ORAinfo.

E në kohën e karantinës, Lulja ka vendosur që të kthehet në kohë.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet joshëse.

Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamje Me flokë të drejtuara e grimuar lehtë, Luljeta do ta ‘shkrijë’ Medën me këtë pamjeRating: 5.0
To Top