SHOWBIZ

Me frizurë e grim të rëndë, Ronelën nuk e keni parë asnjëherë të tillë

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit, si asnjëherë më parë, ajo është shfaqur me frizurë dhe grim të rëndë.

Edhe e tillë, Ronela Hajati po duket për mrekulli./ORAinfo/

Loading...

Ronela Hajati është këngëtarja nga Shqipëria shumë e dashur për publikun.

Përveç për talentit qe ka në këndim, ajo shquhet edhe për humorin e saj që e vërejmë në çdo paraqitje publike, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive edhe me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në foton e fundit, si asnjëherë më parë, ajo është shfaqur me frizurë dhe grim të rëndë.

Edhe e tillë, Ronela Hajati po duket për mrekulli./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me frizurë e grim të rëndë, Ronelën nuk e keni parë asnjëherë të tillë Me frizurë e grim të rëndë, Ronelën nuk e keni parë asnjëherë të tillëRating: 5.0
To Top