SHOWBIZ

Me fustan me lula e me bluz të kuqe, Gresa shfaqet joshëse nga pushimet

Me fustan me lula e me bluz të kuqe, Gresa shfaqet joshëse nga pushimet

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Gresën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi wshtw duke i shijuar pushimet nw njw vend luksoz.

E veshur me fustan me lula dhe njw bulzw tw kuqe, vajza e Shkurte Fejzws po duket shumw joshëse. /ORAinfo/

Loading...

Me fustan me lula e me bluz të kuqe, Gresa shfaqet joshëse nga pushimet

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura për momentin në publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare.

Krahas muzikës ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Gresën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi wshtw duke i shijuar pushimet nw njw vend luksoz.

E veshur me fustan me lula dhe njw bulzw tw kuqe, vajza e Shkurte Fejzws po duket shumw joshëse. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me fustan me lula e me bluz të kuqe, Gresa shfaqet joshëse nga pushimet Me fustan me lula e me bluz të kuqe, Gresa shfaqet joshëse nga pushimetRating: 5.0
To Top