SHOWBIZ

Me fustan të gjatë e me frizurë si të nuseve, vajza e Njomzës befasoi të gjithë me pamjen e fundit

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar bukur dhe e veshur me një fustan të gjatë.

Si gjithmonë, mbesa e Shyhretes po duket përrallore./ORAinfo/

Loading...

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Në foton e fundit ajo shihet e rregulluar bukur dhe e veshur me një fustan të gjatë.

Si gjithmonë, mbesa e Shyhretes po duket përrallore./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me fustan të gjatë e me frizurë si të nuseve, vajza e Njomzës befasoi të gjithë me pamjen e fundit Me fustan të gjatë e me frizurë si të nuseve, vajza e Njomzës befasoi të gjithë me pamjen e funditRating: 5.0
To Top