SHOWBIZ

Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me shumë ngjyra dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo me zërin e saj ka bërë për veti breza të shumtë, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një fustan me shumë ngjyra dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e fundit Me fustan të gjatë e me taka të larta, Shyhretja po duket si vajzë e re në paraqitjen e funditRating: 5.0
To Top