SHOWBIZ

Me këtë veshje, Sara duket sikur s’është shtatzënë

Sara në këtë foto thotë se duket sikur s’është shtatzënë.

Sara Hoxha është vajza e cila i rrëmbëy zemrën Ledrit me një shikim.

Në njërën prej intervistave të Ledrit, reperi ka treguar se sytë e Sarës janë ata që e bënë të dashurohet tek ajo, shkruan Kosovarja.

Nga një shikimi dashurie tani po lind një fryt nga dyshja shumë e dashur dhe e këndshme për publikun.

E gjatë kësaj kohe sa janë në pritje të vajzës së tyre të parë, Sara si një nënë e re nuk i ka ndalë pozat atraktive.

Në foton e fundit që ka postuar në instagram duket pak më ndryshe, aq sa e thotë edhe vetë se duket si të mos jetë shtatzënë.

Mbase po i mungon ajo kohë?!

ëtë veshje Sara duhe

Loading...

Sara në këtë foto thotë se duket sikur s’është shtatzënë.

Sara Hoxha është vajza e cila i rrëmbëy zemrën Ledrit me një shikim.

Në njërën prej intervistave të Ledrit, reperi ka treguar se sytë e Sarës janë ata që e bënë të dashurohet tek ajo, shkruan Kosovarja.

Nga një shikimi dashurie tani po lind një fryt nga dyshja shumë e dashur dhe e këndshme për publikun.

E gjatë kësaj kohe sa janë në pritje të vajzës së tyre të parë, Sara si një nënë e re nuk i ka ndalë pozat atraktive.

Në foton e fundit që ka postuar në instagram duket pak më ndryshe, aq sa e thotë edhe vetë se duket si të mos jetë shtatzënë.

Mbase po i mungon ajo kohë?!

ëtë veshje Sara duhe

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me këtë veshje, Sara duket sikur s’është shtatzënë Me këtë veshje, Sara duket sikur s’është shtatzënëRating: 5.0
To Top