SHOWBIZ

Me pamje tamam si në përralla, nusja e Labit la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar bashkëshortja e Labit po duket ‘përrallore’./ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit të publikuar bashkëshortja e Labit po duket ‘përrallore’./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me pamje tamam si në përralla, nusja e Labit la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e fundit Me pamje tamam si në përralla, nusja e Labit la ‘gojë hapur’ të gjithë me foton e funditRating: 5.0
To Top