SHOWBIZ

Më të dashuruar se kurrë, Marina ndan momente intime nga shtrati me Getin

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata kanë dy vite martesë dhe që nga atëherë shfaqen gjithmonë të lumtur pranë njëri-tjetrit, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë as me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë pasur përvjetorin e martesës.

E për këtë ditë, ajo ka postuar një video nga shtrati me Getin./ORAinfo/

Loading...

Çifti i mirënjohur shqiptar, Marina Vjollca dhe Getuar Selimi po vazhojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Ata kanë dy vite martesë dhe që nga atëherë shfaqen gjithmonë të lumtur pranë njëri-tjetrit, përcjell ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë as me postime në rrjete sociale.

Sot, ata kanë pasur përvjetorin e martesës.

E për këtë ditë, ajo ka postuar një video nga shtrati me Getin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Më të dashuruar se kurrë, Marina ndan momente intime nga shtrati me Getin Më të dashuruar se kurrë, Marina ndan momente intime nga shtrati me GetinRating: 5.0
To Top