SHOWBIZ

Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukur

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjet e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjet e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukur Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukurRating: 5.0
To Top