SHOWBIZ

Melek, nuk do t’iu besoni syve

Melek, nuk do t’iu besoni syve
Loading...

Ndonëse në moshë shumë të re, Beren Gokyildiz arriti të bëhet një aktore shumë e njohur turke.

Për publikun turk dhe atë të huaj, ajo u bë e njohur me rolin e vajzës së vogël të quajtur ‘Melek’ në serialin ‘nëna’, përcjell KosovaToday.

Pas serialit ajo duket se është rritur shumë dhe duket shumë më ndryshe.

Melek vazhdon ende karrierën e suksesshme si aktore./KosovaToday/

Melek, nuk do t’iu besoni syve

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Melek, nuk do t’iu besoni syve Melek, nuk do t’iu besoni syveRating: 5.0
To Top