SHOWBIZ

Merr fund dilema: Jessica tregon se a është në lidhje me Robertin

U tha se po vazhdon lidhjen me Robert Berishën, Jessica Kadiu sqaron gjithçka me një përgjigje.

Jessica Kadiu ka sqaruar gjithçka lidhur me jetën e saj private.

Modelja shqiptare, Jessica Kadiu, nëpërmjet një postimi në Instagram e kishte pranuar hapur se ka qenë në lidhje me Robert Berishën, shkruan lajmi net.

Mirë çifti janë ndarë ani pse kishte zëra se janë duke vazhduar të takohen së bashku.

Jessica është treguar e hapur me ndjekësit e saj të shumtë dhe ka treguar se nuk është në ndonjë lidhje dashurie për momentin.

Ajo madje tha se po merret me veten dhe se nuk ka kohë dhe energji që të merret me dikë.

Kjo përgjigje e saj u jep përgjigje edhe shumë pikëpyetjeve lidhur me raportet e saj me këngëtarin Robert Berisha.

Loading...

U tha se po vazhdon lidhjen me Robert Berishën, Jessica Kadiu sqaron gjithçka me një përgjigje.

Jessica Kadiu ka sqaruar gjithçka lidhur me jetën e saj private.

Modelja shqiptare, Jessica Kadiu, nëpërmjet një postimi në Instagram e kishte pranuar hapur se ka qenë në lidhje me Robert Berishën, shkruan lajmi net.

Mirë çifti janë ndarë ani pse kishte zëra se janë duke vazhduar të takohen së bashku.

Jessica është treguar e hapur me ndjekësit e saj të shumtë dhe ka treguar se nuk është në ndonjë lidhje dashurie për momentin.

Ajo madje tha se po merret me veten dhe se nuk ka kohë dhe energji që të merret me dikë.

Kjo përgjigje e saj u jep përgjigje edhe shumë pikëpyetjeve lidhur me raportet e saj me këngëtarin Robert Berisha.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Merr fund dilema: Jessica tregon se a është në lidhje me Robertin Merr fund dilema: Jessica tregon se a është në lidhje me RobertinRating: 5.0
To Top