SHOWBIZ

Mihrija bëhet gati për festat e fundvitit, befason me fustanin e veshur a

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tani publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për festat e fundvitit e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë.

Ndërsa fustani i saj me një dizajn interesant merr gjithë vëmendjen.

Loading...

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tani publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për festat e fundvitit e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë.

Ndërsa fustani i saj me një dizajn interesant merr gjithë vëmendjen.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mihrija bëhet gati për festat e fundvitit, befason me fustanin e veshur a Mihrija bëhet gati për festat e fundvitit, befason me fustanin e veshur aRating: 5.0
To Top