SHOWBIZ

Mihrija e Lora fillojnë pushimet, bëjnë poza në plazh

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me motrën e saj duke marrë poza në plazh./ORAinfo/

Loading...

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me motrën e saj duke marrë poza në plazh./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mihrija e Lora fillojnë pushimet, bëjnë poza në plazh Mihrija e Lora fillojnë pushimet, bëjnë poza në plazhRating: 5.0
To Top