SHOWBIZ

Mihrija e Naimi pozojnë në plazh, ҫifti shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Naimin në pushime dhe si gjithmonë po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Loading...

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet bashkë me Naimin në pushime dhe si gjithmonë po duken shumë të dashuruar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mihrija e Naimi pozojnë në plazh, ҫifti shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë Mihrija e Naimi pozojnë në plazh, ҫifti shfaqen më të dashuruar se kurrë më parëRating: 5.0
To Top