SHOWBIZ

Milot Llalloshi vjen me foto intime me gruan nga pushimet

Milot Llalloshi është një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi çifti kanë nisur pushimet në Shqipëri.

E sot, Miloti ka postuar një foto ku ai dhe Erxhina shfaqen tejet të dashuruar pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...

Milot Llalloshi është një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi çifti kanë nisur pushimet në Shqipëri.

E sot, Miloti ka postuar një foto ku ai dhe Erxhina shfaqen tejet të dashuruar pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Milot Llalloshi vjen me foto intime me gruan nga pushimet Milot Llalloshi vjen me foto intime me gruan nga pushimetRating: 5.0
To Top