SHOWBIZ

Miloti me gruan më të dashuruar se kurrë, sjellin këtë imazh nga pushimet

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi çifti kanë nisur pushimet në Shqipëri.

E sot, Miloti ka postuar një foto në Instastory, ku ata shfaqen tejet të dashuruar./ORAinfo/

Loading...

Milot Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtar tejet i pëlqyer kosovar.

Ai është pjesë e skenës tash edhe një kohë të gjatë dhe gjithmonë është shumë i përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Po aq i përfolur sa ai është edhe gruaja e tij, Erxhina.

Së fundi çifti kanë nisur pushimet në Shqipëri.

E sot, Miloti ka postuar një foto në Instastory, ku ata shfaqen tejet të dashuruar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Miloti me gruan më të dashuruar se kurrë, sjellin këtë imazh nga pushimet Miloti me gruan më të dashuruar se kurrë, sjellin këtë imazh nga pushimetRating: 5.0
To Top