SHOWBIZ

Mimoza Mustafa sfidon moshën, shfaqet super-hot nga plazhi

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga plazhi dhe po duket shumë tërheqëse./ORAinfo/

Loading...

Mimoza Mustafa është këngëtarja që u bë pjesë e skenës para shumë viteve.

Ajo dhe burri i saj Shkumbini janë një çift shumë i dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Mimoza është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private sidomos për paraqitjet e saj.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga plazhi dhe po duket shumë tërheqëse./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mimoza Mustafa sfidon moshën, shfaqet super-hot nga plazhi Mimoza Mustafa sfidon moshën, shfaqet super-hot nga plazhiRating: 5.0
To Top