SHQIPERIA

Misteri për kontratën e Edy Reja/ Në Itali e bëjnë të sigurt: Nuk rinovohet!

Lajmi raportohet nga prestigjiozja italiane “Gazzetta Dello Sport”, e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka përfunduar kontrata me kuqezinjtë pas humbjes ndaj Francës dhe pavarësisht se do të ketë një takim mes Rejas dhe presidentit të FSHF-së, Armand Duka gjasat që të arrihet një marrëveshje janë të pakta.
“Ndërkohë trajneri Reja po mbyll eksperiencën shqiptare. Kontrata ka mbaruar në ndeshjen e fundit kualifikuese. Trajneri do të takohet me presidentin e federatës por divorci duket i paevitueshëm”, shkruan “Gazzetta dello Sport”.
Edy Reja me Shqipërinë ka zhvilluar deri tani në total 8 ndeshje duke regjistruar 3 fitore 1 barazim dhe 4 humbje.

Loading...

Lajmi raportohet nga prestigjiozja italiane “Gazzetta Dello Sport”, e cila nënvizon se ish-teknikut të Lazios dhe Napoli i ka përfunduar kontrata me kuqezinjtë pas humbjes ndaj Francës dhe pavarësisht se do të ketë një takim mes Rejas dhe presidentit të FSHF-së, Armand Duka gjasat që të arrihet një marrëveshje janë të pakta.

“Ndërkohë trajneri Reja po mbyll eksperiencën shqiptare. Kontrata ka mbaruar në ndeshjen e fundit kualifikuese. Trajneri do të takohet me presidentin e federatës por divorci duket i paevitueshëm”, shkruan “Gazzetta dello Sport”.

Edy Reja me Shqipërinë ka zhvilluar deri tani në total 8 ndeshje duke regjistruar 3 fitore 1 barazim dhe 4 humbje.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Misteri për kontratën e Edy Reja/ Në Itali e bëjnë të sigurt: Nuk rinovohet! Misteri për kontratën e Edy Reja/ Në Itali e bëjnë të sigurt: Nuk rinovohet!Rating: 5.0
To Top