SHOWBIZ

Modelja tregon vuajtjet që i shkaktoi gjoksi i madh

Modelja tregon vuajtjet që i shkaktoi gjoksi i madh
Loading...

DJ Ashley James ka deklaruar së fundmi se shpesh herë dënohej në shkollë për shkak të madhësisë së gjoksit të saj. Ajo shpjegon se masa e saj e madhe e gjoksit ka qenë një “tragjedi” në jetën e saj, pasi shpesh herë futej në problem për shkak të keqkuptimeve që ndodhnin. “Merrja dënime edhe kur përqafoja vëllain tim, gjithmonë trajtohesha si imorale për shkak të madhësisë së gjoksit dhe të formave të tjera”, shprehet ajo.

Modelja tregon vuajtjet që i shkaktoi gjoksi i madh

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Modelja tregon vuajtjet që i shkaktoi gjoksi i madh Modelja tregon vuajtjet që i shkaktoi gjoksi i madhRating: 5.0
To Top