SHOWBIZ

Moderatorja e RTK-së shfaqet pa pikë grimi, mahnitë me pamjen

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. Edhe në këtë pamje ajo shfaqet mjaft joshëse. /ORAinfo/

Loading...

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet pa pikë grimi. Edhe në këtë pamje ajo shfaqet mjaft joshëse. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Moderatorja e RTK-së shfaqet pa pikë grimi, mahnitë me pamjen Moderatorja e RTK-së shfaqet pa pikë grimi, mahnitë me pamjenRating: 5.0
To Top