KOSOVA

Molliqajn, Abazi shoqërohet në polici

Molliqajn, Abazi shoqërohet në polici
Loading...

Pas përleshjes, policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.

Molliqaj dhe Abazi tashmë i kanë dhënë edhe versionet e tyre për këtë incident.

Abazi rastin e ka paraqitur edhe në Policinë e Kosovës, ku tashmë ai është edhe shoqëruar nga policia.

“Haki Abazi është shoqëruar në stacion policor, ku ka shkuar për ta hapur rastin”.

Policia e Kosovës ka arritur në vendin ku mbahet emisioni Pressing, pasi Haki Abazi i Vetëvendosjes tha se pas debatit është sulmuar nga Dardan Molliqaj i PSD’së.

Molliqajn, Abazi shoqërohet në polici

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Molliqajn, Abazi shoqërohet në polici Molliqajn, Abazi shoqërohet në policiRating: 5.0
To Top