VIDEO

Momenti më i bukur në jetë: Bebja e porsalindur nuk pushon së puthuri nënën

Momenti më i bukur në jetë: Bebja e porsalindur nuk pushon së puthuri nënën
Loading...

Një video e shpërndarë në internet është shpërndarë me miliona herë, e cila është etiketuar si një nga momentet më të bukura në jetë, ku një bebe e posalindur ofron buzët tërë kohën te nëna e saj duke e puthur.

Pamje këto që me të vërtetë e meritojnë të quhen si më të mirat në jetë, duke qenë vetë sjellja në jetë e një fëmije e tillë.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

Momenti më i bukur në jetë: Bebja e porsalindur nuk pushon së puthuri nënën

https://video.gjirafa.com/nena-dhe-foshnja-mp4

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Momenti më i bukur në jetë: Bebja e porsalindur nuk pushon së puthuri nënën Momenti më i bukur në jetë: Bebja e porsalindur nuk pushon së puthuri nënënRating: 5.0
To Top