SHOWBIZ

Morena nuk po i ndal ndryshimet, nuk do ta njihni në foton e fundit

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me flokë të gjata dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, shkruan ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me flokë të gjata dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Morena nuk po i ndal ndryshimet, nuk do ta njihni në foton e fundit Morena nuk po i ndal ndryshimet, nuk do ta njihni në foton e funditRating: 5.0
To Top