SHOWBIZ

Morena shfaqet brenda veturës luksoze, veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, njihet për jetën luksoze që bën.

Veshjet e shtrenjta, shëtitjet e shumë detaje të tjera janë vetëm disa nga arsyet që emrin e saj e shohim shpesh në ballinat e mediave rozë.

Morena së fundmi e ka marrë vëmendjen me ndryshimet e njëpasnjëshme në pamje ndërsa tani me një pozë ku shihet me veshje të ngushtë dhe plot stil para veturës luksoze, përcjell lajmi.

Morena Taraku ka qenë e komentuar edhe lidhur me jetën private mirëpo bazuar në disa detaje duket se tani po e jeton jetën pa ndonjë mashkull në krah, apo të paktën ende nuk ka diçka të zyrtarizuar.

Loading...

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Morena Taraku, njihet për jetën luksoze që bën.

Veshjet e shtrenjta, shëtitjet e shumë detaje të tjera janë vetëm disa nga arsyet që emrin e saj e shohim shpesh në ballinat e mediave rozë.

Morena së fundmi e ka marrë vëmendjen me ndryshimet e njëpasnjëshme në pamje ndërsa tani me një pozë ku shihet me veshje të ngushtë dhe plot stil para veturës luksoze, përcjell lajmi.

Morena Taraku ka qenë e komentuar edhe lidhur me jetën private mirëpo bazuar në disa detaje duket se tani po e jeton jetën pa ndonjë mashkull në krah, apo të paktën ende nuk ka diçka të zyrtarizuar.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Morena shfaqet brenda veturës luksoze, veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjen Morena shfaqet brenda veturës luksoze, veshja e saj ka marrë gjithë vëmendjenRating: 5.0
To Top