SHOWBIZ

Morena Taraku i nënshtrohet testit për COVID-19

Morena Taraku ka treguar përmes rrjeteve sociale se ka bërë testin Sars COVID-19.

Morena Taraku tash e disa vite është duke jetuar në Turqi, dhe së fundmi këngëtarja pas dyshimeve për koronavirus i është nënshtruar testimit, shkruan lajmi.

Morena, ka publikuar një video në rrjetin social TikTok duke iu treguar fansave se si bëhet testi, ndërsa nuk zbuloi edhe rezultatin e testeve.

Përndryshe, kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor është publikuar gjatë muajit prill, kënga titullohet ‘Fu*k your location’ dhe deri më tani ka numëruar gjysmë milionë klikime.

Loading...

Morena Taraku ka treguar përmes rrjeteve sociale se ka bërë testin Sars COVID-19.

Morena Taraku tash e disa vite është duke jetuar në Turqi, dhe së fundmi këngëtarja pas dyshimeve për koronavirus i është nënshtruar testimit, shkruan lajmi.

Morena, ka publikuar një video në rrjetin social TikTok duke iu treguar fansave se si bëhet testi, ndërsa nuk zbuloi edhe rezultatin e testeve.

Përndryshe, kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor është publikuar gjatë muajit prill, kënga titullohet ‘Fu*k your location’ dhe deri më tani ka numëruar gjysmë milionë klikime.

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Morena Taraku i nënshtrohet testit për COVID-19 Morena Taraku i nënshtrohet testit për COVID-19Rating: 5.0
To Top