SHOWBIZ

Motra dhe kunata e kanë bërë ‘kukull’ Engjin, kaq të bukur s’e keni parë kurrë

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si një këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo.

Engji është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë e motra dhe kunata e saj janë përkujdesur ta bëjnë të duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Loading...

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën bujë në muzikën popullore shqiptare.

Ajo u bë e njohur fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit e më vonë si një këngëtare shumë e suksesshme, përcjell KosovaToday.

Engji është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë plot stil.

Së fundi, ajo ka shkuar në një dasmë e motra dhe kunata e saj janë përkujdesur ta bëjnë të duket më e bukur se kurrë./KosovaToday/

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Motra dhe kunata e kanë bërë ‘kukull’ Engjin, kaq të bukur s’e keni parë kurrë Motra dhe kunata e kanë bërë ‘kukull’ Engjin, kaq të bukur s’e keni parë kurrëRating: 5.0
To Top