SHOWBIZ

Motra e Labit një zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur sot

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është një nënë e re, Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto ku duket e veshur shumë bukur./ORAinfo/

Loading...

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.

Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është një nënë e re, Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.

Por, mjaftë e njohur është edhe motra e Labit e cila sonte ka publikuar një foto ku duket e veshur shumë bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Motra e Labit një zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur sot Motra e Labit një zonjë e vërtetë, kaq bukur është veshur sotRating: 5.0
To Top