SHOWBIZ

Moziku takohet me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen babë e bijë

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

Së fundi, Mozik duket se është takuar me vajzën.

E në postimin e fundit, babë e bijë shfaqen të përqafuar./ORAinfo/

Loading...

Mozzik është një prej reperëve më të përfolur kosovar.

Ai arriti të bëhet tejet i suksesshëm për një kohë shumë të shkurtër dhe këngët e tij po pëlqehen shumë, përcjell ORAinfo.

Mozzik është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore.

Po aq e përfolur sa ai është edhe vajza e tij Hana.

Së fundi, Mozik duket se është takuar me vajzën.

E në postimin e fundit, babë e bijë shfaqen të përqafuar./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Moziku takohet me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen babë e bijë Moziku takohet me vajzën, ju ‘shkrijnë’ me pamjen babë e bijëRating: 5.0
To Top