SHOWBIZ

Mozzik e pret në aeroport Loredanën

Loredana në Kosovë, Mozzik e pret në aeroport.

Loredana rikthehet në Kosovë, ndërsa zbulohet se Mozzik ishte ai që e mori nga aeroporti.

Mozzik dhe Loredana, dy rep artistë shqiptarë me famë ndërkombëtare shumë të përfolur për ndarjen e tyre e pastaj ribashkimin e mundshëm, së fundmi u panë së bashku në aeroportin e Prishtinës, shkruan lajmi net.

Kjo është bërë e ditur nga fansat e tyre, të cilët kanë zbuluar fotografi të tyre nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, ndonëse jo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë ata u panë në një qendër tregtare në Gjermani duke çmendur fansat e tyre për ndonjë mundësi ribashkimi, por asgjë më shumë.

Arsyeja e vizitës së Loredanës nuk dihet ende por që kësaj radhe.

Loading...

Loredana në Kosovë, Mozzik e pret në aeroport.

Loredana rikthehet në Kosovë, ndërsa zbulohet se Mozzik ishte ai që e mori nga aeroporti.

Mozzik dhe Loredana, dy rep artistë shqiptarë me famë ndërkombëtare shumë të përfolur për ndarjen e tyre e pastaj ribashkimin e mundshëm, së fundmi u panë së bashku në aeroportin e Prishtinës, shkruan lajmi net.

Kjo është bërë e ditur nga fansat e tyre, të cilët kanë zbuluar fotografi të tyre nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, ndonëse jo në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Pak ditë më parë ata u panë në një qendër tregtare në Gjermani duke çmendur fansat e tyre për ndonjë mundësi ribashkimi, por asgjë më shumë.

Arsyeja e vizitës së Loredanës nuk dihet ende por që kësaj radhe.

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Mozzik e pret në aeroport Loredanën Mozzik e pret në aeroport LoredanënRating: 5.0
To Top