SHOWBIZ

“Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe Engjellusha

Dasmat u anuluan nga MSH-ja, si shkak i mos përhapjes së Covid-19-të.

Nga ky vendim ata që u ndikuan më shumë janë këngëtarët të cilët të ardhurat më të mëdha i fitojnë gjatë verës me organizimin e dasmave.

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha Salihu, kanë publikuar një video nga studio muzikore duke inçizuar këngë të reja dhe në të njëjtën kohë kanë shkruar se i ka marrë malli për dasma.

“Po na mungojnë dasmat”, e ka përshkuar videon Engjellusha ku shfaqet duke vallëzuar në studio me nënë e saj, Shyhrete Behlulin.

Për më tepër shikoni videon:

Loading...

Dasmat u anuluan nga MSH-ja, si shkak i mos përhapjes së Covid-19-të.

Nga ky vendim ata që u ndikuan më shumë janë këngëtarët të cilët të ardhurat më të mëdha i fitojnë gjatë verës me organizimin e dasmave.

Shyhrete Behluli dhe Ëngjëllusha Salihu, kanë publikuar një video nga studio muzikore duke inçizuar këngë të reja dhe në të njëjtën kohë kanë shkruar se i ka marrë malli për dasma.

Po na mungojnë dasmat”, e ka përshkuar videon Engjellusha ku shfaqet duke vallëzuar në studio me nënë e saj, Shyhrete Behlulin.

Për më tepër shikoni videon:

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe Engjellusha “Na ka marrë malli për dasma”, shikoni nga ku shfaqen Shyhretja dhe EngjellushaRating: 5.0
To Top