SHOWBIZ

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?
Loading...

Edhe pse është rritur në Britani dhe ka zhvilluar një karrierë muzikore me sukses mbarëbotëror në atë vend, në përballjen me Anglinë, këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, ka zbuluar se e cilës kombëtare është tifoze.

Rita Ora ka postuar në rrjetet shoqërore foton e vitit 1999, që tregon një ushtar britanik që luan futboll me fëmijët e Prishtinës gjatë kohës së luftës. Rita Orës nuk i ka munguar kurrë krenaria për rrënjët e saj shqiptare, dhe nuk ka vonuar ta tregojë hapur as këtë herë.

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?

Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?

Loading...
Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora? Ndeshja Angli-Kosovë, ja me kë është Rita Ora?Rating: 5.0
To Top