SHQIPERIA

Ndodh edhe kështu! Arrestohet shqiptari për 400 gramë duhan në Greqi, policia ia sekuestron në doganë

Një shqiptar 47-vjeçar u arrestua mbrëmë në Volos nga oficerët e policisë për shkelje të Kodit Doganor dhe kontrabandë të duhanit, raporton gazeta lokale “magnesianews.gr”
Në posedim të të arrestuarit, u gjetën dhe u sekuestruan tre pako me 157 gr duhan, si dhe tre pako të tjera me 246 gr.
Sasia e duhanit u sekuestrua dhe do të dërgohet në Zyrën Doganore të Volos për llogaritjen e detyrave të shmangura, ndërsa shqiptari do të dërgohet në Prokurori.

Loading...


Një shqiptar 47-vjeçar u arrestua mbrëmë në Volos nga oficerët e policisë për shkelje të Kodit Doganor dhe kontrabandë të duhanit, raporton gazeta lokale “magnesianews.gr”

Në posedim të të arrestuarit, u gjetën dhe u sekuestruan tre pako me 157 gr duhan, si dhe tre pako të tjera me 246 gr.

Sasia e duhanit u sekuestrua dhe do të dërgohet në Zyrën Doganore të Volos për llogaritjen e detyrave të shmangura, ndërsa shqiptari do të dërgohet në Prokurori.

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndodh edhe kështu! Arrestohet shqiptari për 400 gramë duhan në Greqi, policia ia sekuestron në doganë Ndodh edhe kështu! Arrestohet shqiptari për 400 gramë duhan në Greqi, policia ia sekuestron në doganëRating: 5.0
To Top