INTERESTING

Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit

Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit
Loading...

Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit

Mbrëmë në Prishtinë është vjedhur një veturë Golf 3, dhe atë para syve të pronarit Një qytetar ka treguar se mbrëmjen e së enjtes në Prishtinë është vjedhur vetura e tipit Golf 3, përderisa personi i dyshuar ka hyrë që ta provojë veturën për ta blerë, të cilën më pas e ka vjedhur në prani të pronarit. Qytetari i cili e ka paraqitur rastin beson se personi i dyshuar është nga Obiliqi dhe në rrjetin social ka postuar fotografi edhe të veturës së vjedhur.

Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

ADSTERA ADS

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronarit Ndodh vetëm në Kosove : Hyri për ta provuar veturën, e vjedh para syve të pronaritRating: 5.0
To Top