SHOWBIZ

Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në 1 vjetorin e lidhjes me të dashurin turk, ajo ka publikuar disa pamje të bukura dhe sensuale./ORAinfo/

Loading...

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në 1 vjetorin e lidhjes me të dashurin turk, ajo ka publikuar disa pamje të bukura dhe sensuale./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turkRating: 5.0
To Top