SHOWBIZ

Në 1-vjetorin e martesës, Blero me dedikim emocionues për Afronën

Afrona dhe Blero janë padyshim një ndër çiftet më të dashura për publikun kosovar.

Ata i dhanë fund beqarisë para disa muajve, ku bënë një dasmë të madhe e që përfolet ende në media.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll ku po festojnë 1-vjetorin e martesës.

E në përvjetorin e martesës, Blero ka bërë një dedikim emocionues për Afronën./ORAinfo/

Loading...

Afrona dhe Blero janë padyshim një ndër çiftet më të dashura për publikun kosovar.

Ata i dhanë fund beqarisë para disa muajve, ku bënë një dasmë të madhe e që përfolet ende në media.

Çifti këtë kohë po i kalojnë pushimet në Stamboll ku po festojnë 1-vjetorin e martesës.

E në përvjetorin e martesës, Blero ka bërë një dedikim emocionues për Afronën./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në 1-vjetorin e martesës, Blero me dedikim emocionues për Afronën Në 1-vjetorin e martesës, Blero me dedikim emocionues për AfronënRating: 5.0
To Top