SHOWBIZ

Në këtë gjendje nuk e kemi parë asnjëherë Qëndresën!

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe se nga herët e tjera. /ORAinfo/

Loading...

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet ndryshe se nga herët e tjera. /ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në këtë gjendje nuk e kemi parë asnjëherë Qëndresën! Në këtë gjendje nuk e kemi parë asnjëherë Qëndresën!Rating: 5.0
To Top