SHOWBIZ

Në përvjetorin e martesës, Vesa Luma me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Vesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo dhe Big Basta festojnë përvjetorin e martesës, e në këtë ditë Vesa ka bërë dedikimin më të bukur për bashkëshortin./ORAinfo/

Loading...

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Ajo tani, është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Vesa është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Vesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.
Sot, ajo dhe Big Basta festojnë përvjetorin e martesës, e në këtë ditë Vesa ka bërë dedikimin më të bukur për bashkëshortin./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Në përvjetorin e martesës, Vesa Luma me dedikimin më të veçantë për bashkëshortin Në përvjetorin e martesës, Vesa Luma me dedikimin më të veçantë për bashkëshortinRating: 5.0
To Top