SHOWBIZ

Neca e prekur nga koronavirus, tregon se si e ka gjendjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo ka treguar se pas testimit, ka dal pozitive me koronavirus.

Dhimbje e kokës, e syve, kolli i thatë dhe lodhja, ishin simptomat që kishte Neca në fillim, ndërsa tani ka vetëm lodhje.

E në foton e fundit të publikuar nga vet ajo, Neca duket se është në gjendje të mirë./ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo ka treguar se pas testimit, ka dal pozitive me koronavirus.

Dhimbje e kokës, e syve, kolli i thatë dhe lodhja, ishin simptomat që kishte Neca në fillim, ndërsa tani ka vetëm lodhje.

E në foton e fundit të publikuar nga vet ajo, Neca duket se është në gjendje të mirë./ORAinfo/

Loading...
Loading...

Most Popular

Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Neca e prekur nga koronavirus, tregon se si e ka gjendjen Neca e prekur nga koronavirus, tregon se si e ka gjendjenRating: 5.0
To Top