SHOWBIZ

Neca vishet njësoj me vajzat e saj, të trija po duken si ‘princesha’

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj ku janë veshur njësoj dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzat e saj ku janë veshur njësoj dhe po duken tejet bukur./ORAinfo/

Loading...
Loading...
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . Neca vishet njësoj me vajzat e saj, të trija po duken si ‘princesha’ Neca vishet njësoj me vajzat e saj, të trija po duken si ‘princesha’Rating: 5.0
To Top